Jak korzystać z e-Pendrive

Mamy kilka możliwości:

- na własnym komputerze pobieramy program do obsługi.

- będąc u znajomych czy w kawiarence internetowej jesli chcemy coś pobrać z e-Pendrive można użyć klienta on-line dostępnego na naszej stronie internetowej OFERTA->E-PEN->Klient on-line.

Klient e-pendrive on-line działa rówenież w wersji mobilnej, więc uruchomimy go na komórce, tablecie, smart tv czy konsoli.

Klient on-line obsługuje pliki do 10 MB.

- można również celem pobrania dużych danych z e-pendrive (700 MB, .. 1.5 GB) połączyć się przez przeglądarkę internetową bez użycia klienta on-line i programu do obsługi. Ta opcja może przydać się gdy chcemy coś dużego pobrać z e-Pendrive poza domem.

Każdą opcję opisano poniżej.


e-Pendrive - program do obsługi

To optymalna opcja. Program jest w wersji portable, czyli nie trzeba go instalować, wystarczy go ściągnąć, rozpakować i odrazu można go uruchomić.

Przygotowaliśmy oprogramowanie w taki sposób aby nie trzeba było wypełniać, żanych dodatkowych danych do połączenia poza podstawowym loginem i hasłem.

klient dla Windows

kliknij aby pobrać: e-Pendrive klient dla Windows


e-Pendrive - klient on-line

Pozwala na szybki dostęp do danych e-Pendrive na komputerze, komórce, tablecie, smart tv czy konsoli. Wielkość plików ogranoczono do 10 MB więc ta opcja przyda się do przeglądania i pobierania zdjęć, dokumentów, muzyki i mniejszych plików.

logowanie do e-Pendrive on-line

kliknij aby zalogować: e-Pendrive on-line

e-Pendrive - dostęp przez przeglądarkę stron www - pobieranie dużych plików

To najprostrza forma dostępu do danych z e-Pendrive ale zarazem najwolniejsza w synchronizacji, dlatego do szybkiego przeglądania zdjęć i dokumentów polecamy używać jednej z opisanych wyżej opcji.

Przy pomocy tej metody ściągniemy duże pliki z e-Pendrive za pomoca przeglądarki, 700 MB czy 1.5 GB to nie problem.

Przykład pokazano w przeglądarce Google Chrome.

Na pytanie czy zapamiętać hasło zawsze wybieraj NIE, w szczególności gdy łączysz się do e-Pendrive nie ze swojego komputera.