Promocja WIOSNA 2023 - Internet Domowy LTE

Internet LTE do modemu razem z usługą e-pendrive.

 

Promocja przeznaczona dla aktualnych Abonentów korzystających z usług telekomunikacyjnych Optima, takich jak np: Internet domowy czy e-Pendrive. Z promocji mogą również skorzystać nowi Abonenci, którzy podpiszą umowę na usługę e-pendrive.

 

Kupując usługę e-Pendrive otrzymują Państwo dodatkowo kartę sim z dostępem do internetu LTE przeznaczoną do zainstalowania w modemie LTE. Za użytkowanie karty nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

 

Warunki promocji umożliwiają dostęp do szybkiego internetu LTE oraz atrakcyjną dzierżawę urządzeń odbiorczych z bezpłatną naprawą i wymianą w przypadku ewentualnych uszkodzeń.

Dla wszystkich uczestników promocji INSTALACJA i AKTYWACJA UEP XTR obniżona do 0 zł.

Sprawdź pełny cennik poniżej w przydatnych dokumentach.


Parametry udostępnionego Internetu LTE

dodatkowe informacje limit techniczny
Internet Stacjonarny LTE na terenie całego kraju 999 GB

Koszt usługi e-pendrive

umowa abonament
UEP XTR 24 miesiące 49,90 zł / mc

DZIERŻAWA URZĄDZEŃ

W promocji udostępniamy dla Państwa atrakcyjną ofertę dzierżawy urządzeń. W przypadku uszkodzenia się urządzenia będącego w dziarżawie lub części takiego urządzenia, odpowiedzialność za urządzenie ponosimy my.

Co to znaczy w praktyce?:

- w przypadku uszkodzenia się zasilacza, Abonent nie ponosi opłaty, ani za serwis, ani za zasilacz;

- w przypadku uszkodzenia się urządzenia odbiorczego, Abonent nie ponosi opłaty, ani za serwis, ani za urządzenie odbiorcze;

nawet, jeśli jest to uszkodzenie w wyniku burzy lub innych przepięć elektrycznych, których nie brakuje w Podkarpackich i Małopolskich miejscowościach.

Dzierżawione urządzenie można wykupić za złotówkę, po upływie okresu dzierżawy tego urzadzenia wskazanego w cenniku lub wymienić na inne dostępne w dzierżawie w trakcie trwania dzierżawy.

Co to znaczy w praktyce?:

- np. w przypadku, gdy do skorzystania z nowej promocji będzie trzeba nowszego typu urządzenia dostępnego w dzierżawie, Abonent może wymienić dzierżawione urządzenie na nowsze, nie ponosząc kosztów wymiany tego urządzenia. W takim przypadku okres dzierżawy urządzenia uprawniający do wykupu rozpoczyna się w dniu wymiany.

 

Nasi Aktualni Abonenci, którzy posiadają wypożyczone urządzenia, aby uzyskać możliwość wykupu oraz bezpłatnej wymiany na warunkach dzierżawy, mogą zmienić formę udostępnienia urządzenia z wypożyczenia na dzierżawę, o ile takie urządzenie jest dostępne w warunkach promocji na dzierżawę urządzeń, Zmiana taka następuje na życzenie Abonenta, w trakcie zawierania umowy w tej promocji.

URZĄDZENIA

ZAKUP DZIERŻAWA
Router LTE Cat.4
WiFi B/G/N
398,00 zł 11,40 zł
Router LTE Cat.7
WiFi AC
599,00 zł 13,90 zł

e-Pendrive

e-Pendrive to internetowy pendrive ( online ) dzięki któremu gdziekolwiek jesteśmy: u znajomych, w pracy, na wakacjach, zawsze mamy dostęp do swoich danych cyfrowych, zdjęć, filmów, muzyki czy dokumentów przez internet. Każdy e-pendrive jest zabezpieczony loginem i hasłem.
Wielkość Download z e-pendrive Upload do e-pendrive Umowa
UEP XTR 512 MB do 100 Mbit/s do 10 Mbit/s 24 miesiące

Zwiększenie powierzchni dyskowej e-pendrive

Przy zawieraniu umowy oraz w trakcie jej trwania można w razie potrzeby zwiększyć powierzchnię na dane. Maksymalna wielkość dostępnej powierzchni dyskowej to 256 GB. Każda powierzchnia dyskowa jest automatycznie mirror-owana, tzn. automatycznie tworzona jest kopia zapasowa wszelkich danych umieszczanych na e-pendrive. Dzięki temu rozwiązaniu dane są odporne na uszkodzenia.

Powierzchnia użytkowa - to ilość dostępnego miejsca na dane.
Powierzchnia całkowita - to rzeczywista ilość miejsca przeznaczona na przetrzymywanie danych i ich kopii zapasowych.
Instalacja - opłata jednorazowa związana z przydzieleniem i zarezerwowaniem dla Abonenta całkowitej powierzchni dyskowej.
użytkowej całkowitej instalcja
zwiększenie
o każdy 1 GB
+1 GB +2 GB 30 zł
np. zwiększenie
do 4 GB
+3,5 GB +7 GB 105 zł
np. zwiększenie
do 8 GB
+7,5 GB +15 GB 225 zł

PRZYDATNE DOKUMENTY

Kliknij i pobierz wybrany plik