Promocja LTE UP - internet lte poprzez sieć komórkową

Internet LTE do modemu razem z usługą e-pendrive.

Koszt miesięczny tylko 39,90 zł.

 

Promocja przeznaczona przede wszystkim dla aktualnych Abonentów korzystających z usług telekomunikacyjnych Optima, takich jak np: Internet domowy czy e-Pendrive. Z promocji mogą również skorzystać nowi Abonenci, którzy podpiszą umowę na usługę e-pendrive, w takim przypadku koszt miesięczny to 44,60 zł.

 

Kupując usługę e-Pendrive otrzymują Państwo dodatkowo katrę sim z dostępem do internetu LTE przeznaczoną do zainstalowania w modemie lte. Za użytkowanie karty nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

 

Warunki promocji umożliwiają dostęp do szybkiego internetu lte oraz atrakcyjną dzierżawę urządzeń odbiorczych z bezpłatną naprawą i wymianą w przypadku ewentualnych uszkodzeń.

Dla wszystkich uczestników promocji INSTALACJA i AKTYWACJA obniżona do 0 zł. Sprawdź pełny cennik poniżej w przydatnych dokumentach.


Parametry udostępnionego Internetu LTE

dodatkowe informacje limit techniczny
internet stacjonarny lte na terenie całego kraju 1000 GB

Koszt usługi e-pendrive

umowa abonament
UEP 10 Mbit pierwsza usługa 24 miesiące 44,60 zł / mc
UEP 10 Mbit kolejna usługa 24 miesiące 39,90 zł / mc

DZIERŻAWA URZĄDZEŃ

W promocji lte up umożliwiamy Państwu atrakcyjną ofertę dzierżawy urządzeń. W przypadku uszkodzenia się urządzenia będącego w dziarżawie lub części takiego urządzenia, odpowiedzialność za urządzenie ponosimy my.

Co to znaczy w praktyce?:

- w przypadku uszkodzenia się zasilacza, Abonent nie ponosi opłaty, ani za serwis, ani za zasilacz;

- w przypadku uszkodzenia się urządzenia odbiorczego, Abonent nie ponosi opłaty, ani za serwis, ani za urządzenie odbiorcze;

nawet, jeśli jest to uszkodzenie w wyniku burzy lub innych przepięć elektrycznych, których nie brakuje w Podkarpackich i Małopolskich miejscowościach.

Dzierżawione urządzenie można wykupić za złotówkę lub wymienić na inne dostępne w dzierżawie, po upływie 36 miesięcy dzierżawy tego urzadzenia.

Co to znaczy w praktyce?:

- w przypadku, gdy do skorzystania z nowej promocji będzie trzeba nowszego typu urządzenia dostępnego w dzierżawie, Abonent po upływie 36 miesięcy dzierżawy, może wymienić dzierżawione urządzenie na nowsze, nie ponosząc kosztów wymiany tego urządzenia.

URZĄDZENIA

ZAKUP DZIERŻAWA
HUAWEI B535 4G PRO 499,00 zł 13,90 zł
HUAWEI B315 318,00 zł 11,40 zł
2x Antena SMA do HUAWEI B315 40,00 zł 1,50 zł
ZTE MF283+ 358,00 zł 12,90 zł
2x Antena SMA do ZTE MF283+ 40,00 zł 1,50 zł

e-Pendrive

e-Pendrive to internetowy pendrive ( online ) dzięki któremu gdziekolwiek jesteśmy: u znajomych, w pracy, na wakacjach, zawsze mamy dostęp do swoich danych cyfrowych, zdjęć, filmów, muzyki czy dokumentów przez internet. Każdy e-pendrive jest zabezpieczony loginem i hasłem.
Wielkość Download z e-pendrive Upload do e-pendrive Umowa
UEP 10 Mbit 512 MB do 10 Mbit/s do 2 Mbit/s 24 miesiące

Zwiększenie powierzchni dyskowej e-pendrive

Przy zawieraniu umowy oraz w trakcie jej trwania można w razie potrzeby zwiększyć powierzchnię na dane. Maksymalna wielkość dostępnej powierzchni dyskowej to 256 GB. Każda powierzchnia dyskowa jest automatycznie mirror-owana, tzn. automatycznie tworzona jest kopia zapasowa wszelkich danych umieszczanych na e-pendrive. Dzięki temu rozwiązaniu dane są odporne na uszkodzenia.

Powierzchnia użytkowa - to ilość dostępnego miejsca na dane.
Powierzchnia całkowita - to rzeczywista ilość miejsca przeznaczona na przetrzymywanie danych i ich kopii zapasowych.
Instalacja - opłata jednorazowa związana z przydzieleniem i zarezerwowaniem dla Abonenta całkowitej powierzchni dyskowej.
użytkowej całkowitej instalcja
zwiększenie o każdy 1 GB +1 GB +2 GB 30 zł
np. zwiększenie do 4 GB +3,5 GB +7 GB 105 zł
np. zwiększenie do 8 GB +7,5 GB +15 GB 225 zł